A- A A+

Film promocyjny 2016

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yZespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Zakończenie roku szkolnego - LO, Technikum Zakończenie roku szkolnego - LO, Technikum
   24 czerwca, w wyjątkowo upalny dzień, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych  im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu odbyły się w tym dniu dwie uroczystości. O godzinie 8.30 swoje świadectwa, nagrody i dyplomy odebrali uczniowie klas I i II liceum, I, II i III technikum oraz I i II klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Pani Dyrektor, Lidia Błażków pogratulowała uczniom wyników i osiągnięć oraz życzyła udanych i bezpiecznych wakacji. Gościem uroczystości był starosta lubański, Walery Czarnecki, który wspólnie z Panią Dyrektor wręczył nagrody wyróżniającym się uczniom. Po uroczystym apelu wychowawcy wraz z uczniami udali się do sal lekcyjnych na ostatnie w tym roku szkolnym spotkania.
Drukuj

Wycieczka zawodoznawcza- Amazon Oddział Wrocław

Opublikowano w Aktualności

      Wycieczki zawodoznawcze to bardzo dobry sposób nauki łączący teorię z praktyką. 17 czerwca uczniowie klasy I technikum w zawodzie technik logistyk pojechali na Bielany Wrocławskie do jednego z większych centrów logistycznych „Amazon”. Firma „Amazon” prowadzi największą na świecie sieć sprzedaży wysyłkowej. Uczniowie mogli zobaczyć pracę osób zatrudnionych w charakterze pracowników magazynowych oraz sposób realizacji podstawowych procesów magazynowych takich jak przyjęcie towaru, składowanie, kompletowanie oraz etykietowanie. Uczestnicy mieli również okazję zadać pytania, na które odpowiadał pracownik firmy Pan Krzysztof Rapacz. Dzięki wizycie w „Amazonie” uczniowie wzbogacili swoją wiedzę dotyczącą branży logistycznej.

 

Drukuj

Ćwiczenia terenowe „Commando”

Opublikowano w Aktualności

 

G A L E R I A
Letni obóz szkoleniowy Letni obóz szkoleniowy
    W dniach 20 – 23 czerwca 2016r. na bazie obiektów szkoleniowych 23 pułku artylerii w Bolesławcu uczniowie z klas proobronych z ZSP im KZL w Lubaniu uczestniczyli w tegorocznej edycji „Ćwiczeń terenowych Commando 2016”.
     Organizatorem szkolenia jest Stowarzyszenie Byłych Żołnierzy 62 KS "Commando" oraz 23 Śląski Pułk Artylerii. Przedsięwzięcie wspierają także Wojskowa Komenda Uzupełnień, Placówka Żandarmerii Wojskowej oraz saperzy z bolesławieckiego patrolu rozminowania. Włączenie w proces szkolenia specjalistów z różnych dziedzin i obszarów działalności wojskowej stwarza okazję do doskonalenia praktycznych umiejętności i pogłębiania wiedzy nabytej w szkole.