Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Drukuj

Festyn Wielkanocny organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół ZSP im. KZL w Lubaniu

Opublikowano w Aktualności

Serdecznie zapraszamy na Festyn Wielkanocny organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół ZSP im. KZL w Lubaniu we współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego .

 Festyn pt.:”Tradycja rzecz święta” odbędzie się 28 marca 2015r. w godz. 9.00-12.00 przy Galerii Łużyckiej w Lubaniu.

Drukuj

KZL ZNOWU GÓRĄ!

Opublikowano w Aktualności

        Uczniowie  KZL-u  odnieśli  wspaniały  sukces.  Po raz kolejny  zwyciężyli w   Powiatowym Konkursie Wiedzy o Sybirakach „Nie dajcie nam o sobie zapomnieć”    organizowanym od ośmiu lat przez PCE w Lubaniu. To masz uczeń  pokonał wszystkie szkoły w Lubaniu i  powiecie. Grzegorz  Nieckarz  z klasy 2 TH zajął  pierwsze miejsce. Komisja konkursowa jego pracę oceniła najwyżej doceniając  trud i zaangażowanie w utrwalaniu  wspomnień  ludzi, którzy  dziś mogą jeszcze o tym opowiadać.  

Drukuj

Reprezentacja chłopców w piłce halowej ponownie na podium !

Opublikowano w Aktualności

        Drużyna chłopców pod kierunkiem p. Konrada Rutkiewicza zajęła w finale strefowym w piłce halowej III miejsce po emocjonujących i dramatycznych meczach. Po zwycięstwie w finałach powiatowych : trzy mecze wygrane, nie stracona żadna bramka i strzelone 15 bramek zespół awansował do finału strefowego, który odbył się 3 lutego w Kamienne Górze. W grupie zajęliśmy II miejsce i w półfinale po straconej bramce na 5s przed końcem dogrywki musieliśmy uznać wyższość gospodarzy 2 : 3 ! W meczu o III miejsce także emocje sięgnęły zenitu, bowiem przegrywaliśmy już 0:2, by po doprowadzeniu do dogrywki 3:3 mecz zakoń-czyć wygranymi rzutami karnymi. Skład naszej drużyny :
Oskar Sandecki, Kamil Młynarski, Krzysztof Pieśkiewicz, Ernest Kaszta, Radek Kuśnierz, Krystian Depka, Michał Rurkowski, Tomek Niemirski.