A- A A+

Film promocyjny

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

XVI Gala wręczenia nagród Starosty za promowanie Powiatu Lubańskiego

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
XVI Gala wręczenia nagród Starosty za promowanie Powiatu Lubańskiego XVI Gala wręczenia nagród Starosty za promowanie Powiatu Lubańskiego
     W dniu 27 września 2022 roku odbyła się XVI Gala wręczenia nagród Starosty za promowanie Powiatu Lubańskiego w roku szkolnym 2021/2022. Uroczystość odbyła się w auli Szkoły Muzycznej w Lubaniu. Zaproszeni uczniowie, laureaci konkursów i olimpiad, otrzymali nagrody za godne reprezentowanie powiatu i odniesione sukcesy. Naszą szkołę (ZSZiO im. KZL w Lubaniu) reprezentowały następujące uczennice: Eliza Cymerman, Laura Kaletyńska, Kinga Odziemkowska, Julia Nowak, Justyna Kłosek, Aleksandra Zarębska, Amelia Wojciechowska, Kornelia Posmyk i Anna Białkowska. Na ręce Pani Dyrektor ZSZiO im. KZL, Lidii Błażków, Pan Starosta Walery Czarnecki złożył podziękowania za zaangażowanie w działania na rzecz promowania Powiatu Lubańskiego. Gratulacje otrzymali też nauczyciele- opiekunowie merytoryczni uczniów: Monika Ozga, Monika Połetek i Paweł Łupicki. Wielkie brawa i życzenia dalszych sukcesów dla wszystkich laureatów