A- A A+

Film promocyjny

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

„SZKOLNY RAJD ROWEROWY”

Opublikowano w Aktualności

   W piątek dnia 16 września 2022 roku, odbył się „SZKOLNY RAJD ROWEROWY” dla uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu. W rajdzie wzięło udział 14 uczniów oraz dwóch opiekunów.

    Start nastąpił w piątkowy wietrzny poranek spod budynku szkoły. Uczestnicy mieli do pokonania dystans liczący blisko 45 kilometrów. Początkowo udali się w kierunku miejscowości Leśna. Po pokonaniu wymagającego podjazdu dotarli do „Zapory Leśniańskiej”, tam krótki odpoczynek, zdjęcia pamiątkowe i dalej w drogę, kierunek „Zamek Czocha”. Pomimo momentami nie sprzyjających warunków atmosferycznych, cyklistów nie opuszczał dobry humor. Prosto z zamku wyruszyli zmagać się z pozostałą częścią trasy przez miejscowości Stankowice, Złotniki Lubańskie, Bartoszówkę, długi i szybki zjazd przez Świecie do Leśnej i powrót do Lubania, gdzie około godziny 13.30 zakończył się rajd.

    Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w rajdzie i gratulujemy tak wysokiej formy. Zachęcamy jednocześnie do aktywnego spędzania wolnego czasu, nie tylko na dwóch kółkach.