A- A A+

Film promocyjny

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Uroczyste obchody Dnia Sybiraka

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Uroczyste obchody Dnia Sybiraka Uroczyste obchody Dnia Sybiraka
    W tej patriotycznej uroczystości od lat bierze udział młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu, która 16 września przy Symbolicznej Mogile oddała hołd pamięci, złożyła kwiaty oraz zapaliła znicz.
   W kościele pw. Świętej Jadwigi w Lubaniu odbyły się uroczyste obchody napaści Sowietów na Polskę i Dnia Sybiraka. Po mszy odczytany został apel poległych przy udziale uczniów z klasy II, III i IV liceum ogólnokształcącego proobronnego. Po apelu Pani Dyrektor wraz z uczniami złożyła kwiaty pod Wotum Dziękczynnym, a następnie wysłuchano wzruszającego programu artystycznego przygotowanego przez uczniów naszej szkoły.