A- A A+

Film promocyjny

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

LUBAŃSKIE BIEGOWISKO 2022

Opublikowano w Aktualności

 

G A L E R I A
LUBAŃSKIE BIEGOWISKO 2022 LUBAŃSKIE BIEGOWISKO 2022
    W dniu 24.09.2022 roku, uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu z ogromnym sukcesem wystartowali w tegorocznej edycji „Lubańskiego Biegowiska”. Na starcie biegu na dystansie 2600 metrów stanęło 13 naszych reprezentantów. Po zaciętej rywalizacji na tym trudnym dystansie, pierwsze miejsce zajął uczeń klasy II LW Alan Kaszubski, tuż za nim linie mety przekroczył uczeń klasy I TL Konrad Kusiak zajmując tym samym drugie miejsce. Pozostali nasi biegacze w składzie: Rypicz Jakub, Kocan Bartosz, Walczak Sebastian, Chawchunowicz Tomasz, Kaniowski Szymon, Żurawski Mateusz, Marciniak Jakub, Bartoszewicz Adam, Wiązowski Oliwier, Kłos Paweł, Ośko Maksymilian, zajmowali kolejne miejsca, kończąc bieg w pięknym stylu.
    Gratulujemy rownież pani Annie Grzegrzółce pokonania trasy 21 km i zajęcia III miejsca w rywalizacji kobiet.
Serdecznie podziękowania i oklaski należą się również uczniom klas proobronnych, którzy zabezpieczyli cała trasę biegu, Natalii Kuśnierz za dekorację medalami na mecie oraz uczniom klasy gastronomicznej za pomoc przy stoiskach kateringowych.


Tak trzymać, jesteśmy z Was dumni.