A- A A+

Film promocyjny

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Spotkanie żołnierskich pokoleń - 55 rocznica utworzenia 62. KS Commando w Bolesławcu

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Spotkanie żołnierskich pokoleń Spotkanie żołnierskich pokoleń
     Dnia 03 września 2022r w Bolesławcu odbyło się spotkanie żołnierskich pokoleń, w którym uczestniczyła Pani Dyrektor Lidia Błażków wraz z młodzieżą z klas proobronnych z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im Kombatantów Ziemi Lubańskiej.
    Podczas uroczystego apelu Pani Dyrektor podziękowała za wieloletnią współpracę, a delegacja z klas proobronnych złożyła kwiaty przed Pomnikiem Poległych Żołnierzy Pierwszej Samodzielnej Kompanii Commando i Zmarłych Żolnierzy 62. <>Kompanii Specjalnej.
     Po uroczystym apelu odbył się Piknik Militarny, podczas którego można było podziwiać pokazy dynamiczne Jednostek Specjalnych, pokazy wyposażenia wojskowego oraz spotkać się z weteranami wojskowymi.