A- A A+

Film promocyjny

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Powiatowy konkurs wiedzy ochrony środowiska pt. „Drugie życie odpadów, czyli co to jest recykling”

Opublikowano w Aktualności

m konkurs wiedzy ochrony srodowiska     Dnia 29 września 2022 roku odbył się powiatowy konkurs wiedzy ochrony środowiska pt. „Drugie życie odpadów, czyli co to jest recykling” Edycja VI, organizatorem konkursu było Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu.
     Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. KZL reprezentowała trzyosobowa drużyna w składzie – Amelia Jarosz z klasy III Liceum Ogólnokształcącego oraz Mateusz Suwara i Emil Rydzyński z klasy II Technikum Informatycznego. Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki